Co to jest karta BonCard?
Karta BonCard to wirtualna, przedpłacona anonimowa karta płatnicza która umożliwia dokonywanie zakupów elektronicznych we wszystkich sklepach opatrzonych logo Mastercard®, które nie korzystają z protokołu płatności "3d secure".
Gdzie mogę kupić kartę BonCard?
Kartę można kupić na stronie https://prezentidealny.com.
Co to jest hiperlink?
Hiperlink otrzymany podczas zakupu umożliwia aktywację karty BonCard na stronie https://boncard.dipocket.org. Hiperlink służy również do sprawdzania salda karty oraz historii transakcji.
Jakie nominały karty BonCard są dostępne?
Obecnie dostępne są nominały 30 PLN, 50 PLN, 100 PLN, 150 PLN i 300 PLN.
Ile kosztuje korzystanie z karty BonCard?
W okresie ważności karta jest bezpłatna, a za zakupy pobierana jest opłata jedynie 1,50 PLN oraz w przypadku zakupów w walucie innej niż PLN naliczana jest prowizja 3%. Po okresie ważności pobierana jest miesięczna opłata w wysokości 2,00 PLN.
Jaki jest okres ważności karty?
Okres ważności każdej karty jest widoczny na awersie obrazu karty.
Jak mogę sprawdzić dostępne środki na karcie?
Saldo karty można sprawdzić na stronie https://boncard.dipocket.org korzystając z linku, który został otrzymany przy zakupie karty.
Jak kupować przy użyciu karty BonCard?
W wybranym sklepie internetowym, akceptującym płatności kartą Mastercard, należy wybrać "płatność kartą" jako metodę płatności, a następnie podać dane swojej karty, takie jak numer karty (16 cyfr), data ważności oraz kod CVV (3 cyfry).
Jaki jest limit pojedynczej transakcji kartą BonCard?
Do wartości środków na karcie.
Czy mogę dodać kartę do Apple lub Google Pay?
Ponieważ karta jest anonimowa i nie jest powiązana z numerem telefonu użytkownika, nie można jej zweryfikować w portfelu Apple/Google Pay.
W jakich sklepach mogę płacić kartą BonCard?
Kartą można płacić we wszystkich sklepach internetowych z logo Mastercard, które nie używają do płatności protokołu "3d secure". Wyjątki dotyczą określonych kodów kategorii handlowców. Na przykład, transakcje na rzecz innych instytucji finansowych i dostawców usług płatniczych nie są dozwolone.
Czy z karty mogę skorzystać tylko raz?
Z karty BonCard można korzystać wielokrotnie, do momentu wyczerpania dostępnych na niej środków.
Czy mogę doładować (zasilić ponownie) kartę?
Opcja doładowania karty nie jest dostępna.
Moja płatność została odrzucona, pomimo dostępności środków na koncie. Co mam zrobić?
W takim przypadku prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi mailowo na adres [email protected] lub telefonicznie pod numerem +48 22 209 2555.
Co zrobić, jeśli nie dostanę zamówionego towaru/usługi lub będą one niewłaściwe?
Jeśli sprzedawca nie dostarczy towaru lub w inny sposób nie wywiąże się z warunków umowy (towar jest wadliwy lub niezgodny z opisem), można skorzystać z opcji zwrotu pieniędzy. Przede wszystkim należy spróbować wyjaśnić sprawę ze sprzedawcą, odesłać lub zwrócić wadliwy towar. Jeśli sprzedawca odmówi wydania zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, kontaktując się mailowo na adres [email protected].
Utraciłem swoją kartę BonCard. Czy mogę ją zablokować i odzyskać wpłacone środki?
Jeśli karta została zgubiona, skradziona lub podejrzewasz, że numer karty został użyty niezgodnie z przeznaczeniem, możesz skontaktować się z nami pod numerem +48 22 209 2555 (dostępnym 24 godziny na dobę), abyśmy mogli zablokować kartę. Po zidentyfikowaniu, że jesteś właścicielem karty, będziemy mogli zwrócić środki na podane przez Ciebie konto bankowe.
Jak mogę wypłacić pozostałe środki z karty BonCard?
Aby dokonać zwrotu środków z karty, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, korzystając z adresu e-mail [email protected]. Niewykorzystane środki pozostałe na karcie możesz odzyskać w dowolnym momencie w czasie ważności karty oraz przez 5 lat od daty wygaśnięcia karty, wnioskując o przelew niewykorzystanych środków na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy w PLN (bezpłatnie przez 12 miesięcy od daty wygaśnięcia karty).